Bone Formula

Bone Formula

BONE poskytuje komplexní směs vitamínů a minerálů, aby pomáhal udržovat správnou strukturu kostí a jejich funkci.

Více informací

CordyMax CS-4

CordyMax CS-4

Produkt Cordymax CS 4 je díky svému exkluzivnímu složení v Číně uznáván stejně jako produkt z fermentované houby Cordyceps. Tento druh je výsledkem 15 let rozsáhlého vědeckého výzkumu.

Více informací

Flex Care

Flex Care

Produkt FlexCare obsahuje vitamín C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavky a dásní. Zajišťuje komplexní výživovou podporu. Obsahuje výtažky z kůry vrby bílé vznešené (Salix alba L.).

Více informací

JVi - antioxidační nápoj

JVi - antioxidační nápoj

Lahodný nápoj, který obsahuje směs 9 druhů ovoce a zeleniny ( mrkev, červené a bílé hroznové víno, jablka, hrušky, rajčata, meloun, mango a olivy) a třech jedinečných ovocných plodů ( kustovnice čínská, rakytník řešetlákový, acerola).

Více informací

LIFE PAK + OMEGA MARINE

LIFE PAK + OMEGA MARINE

Vysoce kvalitní přírodní produkt, se synergickým efektem, patentovaný a jako první multivitaminový přípravek na světě, který získal tři nejvyšší certifikáty bezpečnosti – (velmi důležitá informace pro vrcholové sportovce).

Více informací

Over Drive

Over Drive

Sportovní výkon závisí na mnoha důležitých faktorech. Jedním z nejdůležitějších je správná výživa. Over Drive je navržen s cílem poskytovat živiny, včetně vitamínů a minerálů.

Více informací

ReishiMax GLp

ReishiMax GLp

Čím se Reishi Max GLp liší od ostatních výrobků Reishi? Reishi Max GLp je patentovaný výtažek z houby Reishi červené, který využívá jedinečnou technologii zajišťující uvolnění aktivních složek houby Reishi. Tento normovaný výrobek obsahuje také drcené zárodečné buňky, což z něj činí skutečně pozoruhodný produkt. Pharmanex také vyvinul exkluzivní proces extrakce skládající se z několika kroků, jež umožňuje efektivnější získávání aktivních složek. Exkluzivní Pharmanex technologie odděluje dodatečné polysacharidy z buněčných stěn, čímž poskytuje výrobku Reishi Max GLp...

Více informací

symba

21.09.2017

SYMBA probiotický koktejl s β-glukany (jahoda, vanilka, čokoláda, vanilka). Podporuje optimální střevní mikrofloru. Obsahuje živé bakterie mléčného kvašení Lactobacillus acidophilus a rhamnosus, Bifidobacterium bifidum a longum, které se přirozeně vyskytují ve zdravých, funkčních střevech. Její účinek je umocněn několika faktory: Unikátní patentovaná technologie, při které lecitinem ochráněné bakterie projdou trávicím traktem bez poškození a začnou v plné síle účinkovat v tlustém střevě. Speciální vláknina (inulín a βglukany), která poskytne optimální prostředí pro růst a...

Více informací

Tegreen 97

Tegreen 97

Konzumace zeleného čaje pomáhá ochraňovat naše tělo, neboť podporuje jeho přirozenou obranyschopnost vůči účinkům volných radikálů, které vznikají v důsledku znečištění ovzduší, stresu, kouře či toxinů.

Více informací
© 2017 Ivana Malá Pfeiferová, výživová poradkyně | vytvořilo Lagarto