kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina

Bone Formula

listecky

Kost je dynamická tkáň, která během života podléhá změnám. Maxima kostní hmoty obvykle dosahujeme mezi 18 až 35 rokem věku. Během života se kosti neustále mění, rostou a zesilují. Dokud tvorba kosti přesahuje rozpad kostní tkáně, máme proces udržování zdraví kostí pod kontrolou. Nicméně rozpad kostní tkáně se objevuje přirozeně, jak stárneme a proto je důležité udržovat tento choulostivý proces v rovnováze pro optimální zdraví kostí.

BONE poskytuje komplexní směs vitamínů a minerálů, aby pomáhal udržovat správnou strukturu kostí a jejich funkci.

- Obsahuje vysoké množství vitamínu D, který přispívá k normální absorpci vápníku a fosforu.

- Vitamín D a K2 spolupracují, aby umožnily efektivní využití vápníku pro zdraví kostí. Vitamín D podněcuje syntézu osteokalcinu a vitamín K2 je potřebný pro jeho aktivaci.

- Bone je bohatý na vápník, hořčík a zinek, které přispívají k udržení normálního stavu kostí. Směs uhličitanu vápenatého a uhličitanu hořečnatého je skvělým zdrojem vápníku derivovaného z mineralizovaných mořských řas, které lze nalézt pouze v některých oceánských oblastech po celém světě. Tato jedinečná mořská řasa během svého životního cyklu absorbuje živiny z čistých, studených vod Atlantického oceánu, které jsou bohaté na minerály. Tento plně přírodní rostlinný zdroj minerálů obsahuje pro kosti klíčové živiny, jako je vápník a hořčík. Malát vápenatý a askorbát vápenatý poskytují doplňkové zdroje vápníku, které jsou biologicky dostupné a organismus je dobře snáší

- Obsahuje velké množství vitamínu C, který přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí.

- A obsahuje také měď, která přispívá k udržení normálního stavu pojivové tkáně.

- Bone formule je vhodné doplnit přípravkem Omega Marine, který obsahuje vysoké množství mimořádně čistých omega – 3 mastných kyselin z rybího a z krilového oleje , který je bohatý na  DHA a EPA – jedinečné fosfolipidové formy, která je rychleji a efektivněji vstřebávána do klíčových tkání a orgánů.


Objednávejte na www.ivanamalavyzivavpraxi.mynuskin.com nebo zde na E-shop.

Pro zájem distribuce antiaging produktůvám vám zajistím vlastní účet, kde můžete čerpat další výhody.

Kontaktujte mě na tel. 777595545
mailem: ivanamala.pf@seznam.cz
nebo napište ve vyplněném dotazníku a já se vám ozvu sama.

© 2017 Ivana Malá Pfeiferová, výživová poradkyně | vytvořilo Lagarto