kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina

Kdo jsem

listecky

Taky to slýcháte?


Když ty jsi jiná, máš růžové brýle na očích, všechno vidíš strašně jednoduše, ty jsi měla vždycky štěstí, a jiné a další výmluvy od svých nejbližších, známých, příbuzných?

Tato slova mě provází celým životem. Dnes se kvůli těmto výmluvám již netrápím, vím, že být jiná, je výhoda.

Před několika lety v mých 37 letech začala proměna, která mi změnila život. Letité a vleklé problémy se zažíváním mi nedokázal žádný doktor vysvětlit, ani mi pomoci je zmírnit. Sama jsem kombinovala stravu a snažila se vysledovat kdy problémy se zažíváním jsou horší a kdy ustupují, bohužel nadýmání a bolesti v břiše se objevovaly nepravidelně a úplně nečekaně i po malém soustu ovoce či zeleniny.  
Tehdy mě kamarádka přivedla na myšlenku alergie na lepek. Ze dne na den jsem vysadila veškeré lepkové potraviny a světe div se, mé problémy velice rychle ustoupily. Tehdy mi lékař doporučil opět začít jíst veškeré potraviny, aby mohl z testů zjistit alergii na lepek, odmítla jsem s tím, že nechci opět zažívat bolesti jen kvůli určení diagnózy.

Dva roky jsem striktně dodržovala stravu bez lepkových a pšeničných potravin. Tím, že jsem jiná mi velice pomohlo, změna mi připadala opravdu úžasná, stačí tak málo a je po bolesti. Již několik let se zdokonaluji a absolvuji mnoho kurzů zaměřených na optimální výživu dospělých i dětí. V dnešní době vyznávám lehkou smíšenou pestrou stravu s prvky veganství i vitariánství. Živočišné mléčné produkty jím jen velmi zřídka a v malém množství. Lepek mi již dávno nedělá problémy, ale má strava je diametrálně odlišná od stravy, která mi přinášela bolest. Před devíti lety mě můj muž přesvědčil, abych zkusila podnikat v oblasti výživy a doplňků stravy. Za toto popostrčení jsem mu neskutečně vděčná, je mím nejlepším přítelem, poradcem a fanouškem.

 

Již deset let prakticky a úspěšně pomáhám klientům s jejich proměnami, vitalitou a zdravotními neduhy, které život přináší. Tímto všem mím klientům přeji odvahu a píli při dosahování vytyčeného cíle. Velice si cením vašeho přátelství a důvěry. Práce s vámi je skvělá – Děkuji.

 

         Vaše Ivana Malá Pfeiferová.

 

© 2017 Ivana Malá Pfeiferová, výživová poradkyně | vytvořilo Lagarto