kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina

Resveratrol

listecky


Reserve – koncentrát osmi ovocných složek s čistým resveratrolem z červených hroznů.
Obsahuje výtažky z višně, aloe vera, granátového jablka, zeleného čaje, borůvek, semínek hroznového vína, bobulí acai a hroznové šťávy.
Potřebné antioxidanty nacházíme právě v tmavém ovoci a jeho slupkách, které chrání plody před oxidací. Tato vynikající kombinace antioxidantů pomáhá opravovat poškozenou DNA.
Jedinečná kombinace ovocí a resveratrolu v produktu Reserve dokáže proniknout buněčnou membránou, bylo tak dokázáno speciálním testem CAP-e, který měří antioxidační potenciál přírodních výrobků.
Reserve dosáhl výjímečné hodnoty dosahující 37,1 jednotek na centimetr krychlový, což výrazně převyšuje běžné hodnoty.
Každý z našich 46 chromozomů je nositelem dvaceti až třiceti tisíc genů, jež obsahují tajné kódy pro výrobu tisíců různých bílkovin, které potřebujeme k růstu, práci, myšlení a přežití.
Obvykle působí najednou jen asi 10% našich genů, většina jsou v klidové fázi a probudí se jen ve chvílích zvláštních potřeb, něktré jsou v klidové fázi celý život a probudí se jen pokud jsme se ocitli v nebezpečí.
Pokud je náš život v ohrožení (například hladovění – omezení příjmu kalorií cca o 40%),probudí se tzv. geny přežití, které spouštějí tvorbu určitých bílkovin a enzymů, nazývají se Sirtuiny.
Tyto enzymy podporují fungování kardiovaskulárního systému, imunitního systému, mozek, plíce, trávicí ústrojí a další život podporující systémy.
Nejzajímavější na těchto enzymech je, že podporují stabilitu DNA a potlačují vznik abnormální DNA – což přispívá k dlouhověkosti.
Vědci objevili ve slupkách červených hroznů vysoké koncentrace polyfenolu zvaného Resveratrol, který hraje zásadní roli v dlouhověkosti.
Molekuly resveratrolu dokáží aktivovat sirtuiny i bez omezení kalorického příjmu. Pomáhají tak opravovat geny a zajišťovat dlouhověkost.
Jaké jsou přínosy Reserve?
Podporuje vytrvalost
jelikož zvyšuje tvorbu mitochondrií, které ve svalových buňkách produkují energii.
Zvyšuje svalovou sílu, zírňuje svalovou únavu a zlepšuje koordinaci.
Zlepšuje paměť a reakce (s postupujícím věkem se tyto funkce snižují).
Zlepšuje regulaci tuku. Zmírňuje účinky zvýšených hladin krevních tuků a zpomaluje vstřebávání cukru ve střevech.
Zlepšuje odolnost vůči chronickým zánětům, na buněčné úrovni zmírňuje zánětlivé procesy – ty jsou jednou z hlavních příčin poškození DNA.
Reserve se užívá 1 – 3x denně, ve formě gelového nápoje, tato forma zvyšuje biodostupnost obsažených ingrediencí a pronikání bariérou trávicího ústrojí.
Můžete objednat se slevou 20% na https://vyzivavpraxi.jeunesseglobal.com 

 

 

© 2017 Ivana Malá Pfeiferová, výživová poradkyně | vytvořilo Lagarto