kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina
kvetina

Zkušenosti klientů s doplňky stravy

listecky

Life pak + Omega marine – po měsíci užívání klienti cítí příval energie, lépe spí, mizí bolesti hlavy, dobrá nálada. Po třech měsících užívání ustupují migrénové bolesti hlavy, krevní tlak se pomalu navrací do normálního stavu, vyšší hladiny cholesterolu i cukru v krvi se pomalu navracejí do normálního stavu. Po roce užívání nebolí záda, klouby, klienti si všímají, že nemají zdravotní potíže typu pravidelné virové nebo bakteriální onemocnění, zmírňují se, nebo úplně mízí projevy alergií. Po třech letech užívání si klintky všímají, že nemají pravidelně se opakující gynekologické potíže, typu kvasinky, výtoky, cysty. Po šesti letech užívání se klinti cítí zdravější a vitálnější než před 15 lety. 
Ráda bych podotkla, že během šestileté praxe, mám i já osobní zkušenosti, právě s těmito zdravotními neduhy. Dnes se cítím mnohem zdravější, než v mých třiceti letech.

Reishi Max GLp – po třech až pěti měsících užívání, mají klienti normální nástup energie, cítí se bez zdravotních potíží, které jsou většinou i potvrzeny krevními a jinými zdravotními diagnostikami. Klienti, kteří produkt užívají dlouhodobě se cítí zdravě a jsou vitální.

Cordymax CS-4 – klientúm, kteří pravidelně a dlouhodobě užívají tento doplněk se lépe dýchá, mizí projevy alergií a astmatu.

OverDrive – sportující klienti si chválí produkt pro jeho přínos vytrvalosti, výkonnosti, pružnosti svalů. Klienti prý netrpí křečemi, i pokud neprovedou závěrečný strečink, zaznamenávají méně častá zranění. Výkon si chválí hokejisté, basketbalisté, cyklisté, atleti, tanečníci, kulturisté, plavci.

Tyto a další produkty můžete snadno objednat na www.nuskin.com
Zadejte zemi, kam bude doručen balíček
Přihlašte se jako distributor pokud chcete pravidelně užívat nebo distribuovat produkty za velkoobchodní ceny
Přihlašte se jako klient pokud chcete být jen uživatel produktů a ageLoc antiagingu
Zadejte své osobní údaje a celou adresu doručení, telefon a mail
Zadejte ID sponzora CZW8942377 (Ivana Malá)
Objednejte produkt, který si vyberete
Zaplaťte embosovanou platební kartou nebo převodem
Informace o objednávce i doručení budete mít v zadaném mailu
Balíček vám bude doručen po zaplacení na uvedenou adresu do 5 pracovních dnů přepravní společností GLS

Poradenství k užívání produktů, zavolejte mi na tel. 777595545 nebo napište na e-mail: ivanamala.pf@seznam.cz 
 

 

© 2017 Ivana Malá Pfeiferová, výživová poradkyně | vytvořilo Lagarto